Junajted predvođen Matićem remizirao protiv Jang Bojsa

U okviru poslednjeg meča grupe F fudbaleri Mančester Junajteda, predvođeni kapitenom Nemanjom Matićem odigrali su nerešeno protiv Jang Bojsa 1:1.

Junated je do prednosti došao u devetom minutu golom Grinvuda. Imao je Mančester priliku da uveća prednost međutim to im nije pošlo za rukom. Pred kraj prvog poluvremena Jang Bojs je izjednačio preko Ridera.

Do kraja bilo je nekoliko odličnih šansi i sa jedne i sa druge strane ali je rezultat ostao nepromenjen.

Junajted je kao prvoplasirana ekipa završio grupnu fazu Lige šampiona, dok će se meč za drugo mesto ove grupe igrati sutra od 16:30 između Atalante i Viljareala.

PO ZAVRŠETKU DVA DERBIJA: Zvezda prodaje ulaznice za gostovanje u Novom Sadu

U drugom kolu plej-ofa Superlige Srbije fudbaleri Crvene zvezde gostuju Vojvodini. Crveno-beli iz Beograda ulaze u meč nakon dve pobede...