Remi Čelsija i Zenita, Juventus minimalno protiv Malmea

U poslednjem kolu Lige šampiona Fudbaleri Čelsija i Zenita odigrali su nerešeno 3:3.

Poveo je Čelsi već u drugom minutu pogotkom Tima Vernera. U nastavku je Maunt bio u prilici da udvostruči prednost kada je iz neposredne blizine pokušao da šutira, međutim lopta je završila u rukama golmana.

Pred sam kraj prvog poluvremena Zenit je stigao do izjednačenja golom Klaudinja. Nakon toga usledio je preokret, domaći su poveli sa 2:1 golom Azmuna.

Zatim je Čelsi stigao do izjednačenja. Verner je dodao do Lukakua koji je skrenuo loptu u mrežu za 2:2. Pet minuta pre kraja utakmice Čelsi je opet stigao do vođstva golom Vernera.

Međutim to nije sve, Zenit je uspeo izjednačiti pogotkom Ozdoeva.

U drugoj utakmici Juventus je minimalnim rezultatom savladao Malme. Italijanski tim je upisao pobedu golom Mojzea Kina.

Iako je bilo dosta šansi i sa jedne i sa druge strane, rezultat je na kraju ostao 1:0.

Juventus je prvi sa 15 bodova, dok Čelsi ima 13. Zenit je treći sa četiri boda, a Malme poslednji sa jednim.

SVI ŽELE DA GLEDAJU PARTIZAN: Još jedan legendarni košarkaš večeras u Areni

Košarkaši Partizana dočekuju večeras od 20 i 30 Olimpijakos u okviru 32. kola regularnog dela Evrolige. Svima je dobro poznato kakva je atmsofera...