LE: Dinamo iznenadio Vest Hem, pobede Ferencvaroša i Seltika

Završeni su i preostali mečevi Lige Evrope:

GRUPA E

Marselj je minimalnim rezultatom pobedio moskovsku Lokomotivu, a jedini strelac na meču bio je Milik u 35. minutu. U drugom meču Lacio i Galatasaraj odigrali su nerešeno 0:0.

GRUPA G

Ferencvaroš je ostvarila pobedu protiv Leverkuzena i pobedila sa 1:0 u samom finišu meča.

Gol je postigao Laidouni u 82. minutu.  U drugom meču Sletik je slavio protiv Betisa rezultatom 3:2.

GRUPA H

Dinamo iz Zagreba je pobedio Vest Hem rezultatom 1:0. U trećem minutu jedini pogodak na meču postigao je Oršić. U drugom meču Rapid je savladao Genk istim identičnim rezultatom

Robert Ljubičić je doneo gostima prednost posle pola sata igre, ali i konačnu pobedu.