Nikola Jokić posle sjajne partije oktrio zašto preuzima bitne šuteve

Srpski centar NikolaJokić sa 11 poena u produžetku bukvalno je sam pobedio NJu Orleans u ključnim momentima utakmice. Nikola je stigao do četvrtog tripl-dabl učinka u sezoni a 61. u karijeri.

Po završetku utakmice bio je zadovoljan pobedom

-Osećao sam se dobro. Tim zaista veruje u mene. Miran sam i mogu da šutiram u tim situacijama jer znam da i ako promašim, svi će me podržavati. Neće se osećati loše jer znaju da pokušavam da izvedem najbolji mogući šut u datoj situaciji, rekao je Jokić

U produžetku je bukvalno sam pobedio Nju Orleans.

-Mislio sam da će ta lopta u poslednjoj četvrtini da uđe u obruč, nešto mi je govorilo tako. Kada sam šutnuo, mislio sam da ulazi. Čak sam se možda i poradovao pre vremena, zato je možda i izašla, ali u produžetku smo pobedili, što je veoma bitno. Pogotovo što smo gubili u poslednjoj četvrtini i vratili se. Imali smo šut za pobedu, promašili smo, ali smo u produžetku eto pobedili. Tako da je to sjajna pobeda za nas“, priznao je Jokić.

Denver sada očekuje dvomeč sa San Antoniom u Teksasu.

-Idemo u San Antonio, opet igramo utakmicu za utakmicom, videćemo šta će biti, poručio je Jokić.

SERIJA A: Nezadovoljni Španac doneo važnu pobedu Laciju (VIDEO)

U prvom meču 33. kola Serije A, fudbaleri Lacija savladali su Đenovu u gostima 0:1. Strelac jedinog gola bio je...