Poznat poslednji učesnik osmine finala Lige šampiona!

Fudbaleri Viljareala pobedili su večeras ekipu Atalante rezultatom 3:2 i tako ostvarili plasman u osminu finala Lige šampiona.

Ovaj meč je trebao biti na programu juče ali je odložen zbog snega koji je pao u Bergamu.

Španski klub je poveo već u trećem minutu utakmice golom Danžume. Imala je Atalanta nekolike prilike za izjednačenje ali do toga nije došlo. Pred kraj prvog poluvremena Viljareal je duplirao prednost, a strelac je bio Kapu.

Po povratku na teren Danžuma je postigao još jedan pogodak i odveo Špance na tri gola prednosti. Međutim, Malinovski je u 70. minutu ublažio prednost gostiju, a pravu dramu na stadionu priredio je Zapata u samoj završnici utakmice i postigao drugi gol za Atalantu.

Iako su nastavili sa agresivnom igrom na kraju domaći nisu uspeli da naprave preokret, pa je tako rezultat utakmcie ostao nepromenjen i u osminu finala plasirala se španska ekipa.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....