VELIKO DOSTIGNUĆE RAHIMA STERLINGA: Siti pobedio Vulverhempton (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Sitija pobedili su na svom Etihadu Vulverhempton, u 16. kolu Premijer lige, minimalnim rezultatom 1-0.

Iako se njegov tim namučio na domaćem terenu kako bi došao do pobede, Rahim Sterling je upisao svoje ime u istoriju. On je postigao pobedonosni gol na ovoj utakmici, što je bio njegov 100. pogodak u elitnom rangu engleskog fudbala.

On je tek 32. fudbaler kome je to pošlo za rukom, a od toga je već treći u ovoj godini, nakon Liverpulovih fudbalera Mohameda Salaha i Sadija Manea.

Ovo dostignuće ofanzivac Sitija je ostvario u 66. minutu sa penala, nakon što je Žoao Mutinjo pre toga igrao rukom u šesnaestercu.

Siti je tako sačuvao prvo mesto sa 38 bodova, dva više od drugoplasiranog Čelsija i tri od trećeplasiranog Liverpula. Vulverhempton je na osmoj poziciji sa 21 osvojenim bodom.

UBEDLJIVO U MAJSTORICI: Crvena zvezda je šampion Srbije!

Odbojkaši Crvene zvezde slavili su u majstorici Superlige protiv Partizana 3:0 (25:23, 25:18, 25:18). Samo je prvi set bio neizvestan...