DOMINACIJA PSŽ-a: Mbape srušio bivši klub (VIDEO)

U okviru 18. kola Lige 1 fudbaleri Pari Sen Žermena savladali su Monako rezultatom 2:0.

Pobednik derbija Francuske rešen je u prvom delu utakmice. Oba gola su delo jednog od najboljih fudbalera danšnjice Kilijana Mbape, koji je upravo iz Monaka došao u Pariz.

Monako je mogao da povede već u trećem minutu preko Diopa ali je fudbaler pogodio stativu.  Ubrzo nakon stative PSŽ je došao do vođstva u 12. minutu igre. A strelac je bio Mbape iz penala.

Konačan rezultat je postavljen u samom kraju prvog dela, tačnije 45. minutu. Gosti su izgubili loptu, ona je došla do Lionela Mesija, koji je asistirao Mbapeu za konačnih 2:0.

Ovo je Monaku šesti poraz ove sezone. Srpski reprezentativac Strahinja Pavlović nije ulazio u igru za Monako.

PSŽ je ubedljivo prvi na tabeli sa 45 bodova, dok se Monako nalazi na sedmom mestu sa 26 bodova.

ŽIVE SAN O LIGI ŠAMPIONA: Montilivi će biti pun za Barsu!

Fudbaleri Đirone igraju nestvarnu sezonu koja još uvek nije završena. Vode borbu za drugo mesto sa Barselonom, dok Real polako...