Lester ubedljivo savladao Njukasl, Remi Vest Hema i i Barnlija (VIDEO)

U okviru 16. kola Premijer lige fudbaleri Lestera savaldali su ubedljivim rezultatom ekipu Njukasla na svom terenu. Rezultat utakmice je bio 4:0.

Lester je poveo pogotkom  Tilemansa koji je bio precizan sa bele tačke, da bi Daka u 57. minutu duplirao prednost domaćih.

U 81. minutu novim golom Tilemansa “Lisice” su povećale prednost, a konačan rezultat je bio postavljen četiri minuta kasnije nakon asistencije Dake i gola Džejmsa Medisona.

Fudbaleri Barnlija i Vest Hema odigrali su nerešeno u utakmici bez mnogo prilika i šansi i sa jedne i sa druge strane.

Nakon ove utakmicer Vest Hem je ostao na četvrtom mestu Premijer lige, dok je Barnli na 18. mestu.

Panatinaikos na krilima Slukasa i Papapetrua izjednačio protiv Makabija

U četvrtfinalnoj seriji Evrolige, košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi iz Tel Aviva u "OAKA" areni rezultatom 95:79 i izjednačili...