Lukić asistent u porazu Mihine Bolonje u Torinu (VIDEO)

Fudbaleri Torina savladali su na svom stadionu Bolonju, u 17. kolu Srije A, rezultatom 2-1.

Golom Sanabrije u 24. minutu Bikovi su poveli i postavili konačan rezultat prvog poluvremena. Kod ovog gola, strelca je proigrao srpski reprezentativac Saša Lukić.

Uspostavila je Bolonja inicijativu u drugom poluvremenu, nije imala šta da izgubi, ali se desio autogol Adama Sumara u 69. minutu, posle kog tim našeg Siniše Mihajlovića nije mogao da se vrati.

U 78. minutu dosuđen je penal za Bolonju, nakon što je Vanja Milinkvić-Savić faulirao protivničkog igrača. Ovom prilikom srpski golman je dobio i žuti karton.

Penal je sigurno i snažno izveo Rikardo Orsolini, tako postavivši krajnji rezultat.

Torino je trenutno 12. na tabeli Srije A sa 22 sakupljena boda, dok je Bolonja dva mesta iznad sa dva boda više.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...