Serija A: Inter razbio Kaljari i sada je PRVI na tabeli (VIDEO)

Fudbaleri Intera večeras su ubedljivo savladali Kaljari u poslednjem meču 17. kola Serije A. Tom pobedom je Inter izbio na prvo mesto na tabeli.

Lautaro Martinez je u 29. minutu prvi začeo mrežu Kaljarija, ali je u finišu prvog poluvremena promašio penal. Sa tim rezulzazom se otišlo na pauzu.

Početkom drugog dela Sančez je zatresao mrežu, tačnije u 50. minutu igre i povisio rezultat na 2:0. U raymaku od dva minuta Intere je stavio tačku na ovaj meč. Treći i četvri gol postigli su Hakan Čalhanoglu i ponovo sjajni Martinez.

Inter je sada na prvom mestu na tabeli sa 40 bodova. Odmah iza njih je njihov najveći rival Milan, a slede Atalanta i Napoli sa 36. Kaljari je pretposlednji tim šampionata sa deset bodova.

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...