Viljareal bolji od Rajo Valjekana (VIDEO)

Fudbaleri Viljareala pobedili su na svom terenu Rajo Valjekano, u 17. kolu La Lige, sa 2-1.

Utakmica je rešena već u prvom poluvremenu, kada je i postavljen krajnji rezultat, u roku od samo 4 minuta.

Domaći su poveli u 32. minutu, kada je, nakon kornera koji je izveo Dani Pareho, Aisa Mandi bio najviši u skoku i glavom postigao gol.

Samo četiri minuta kasnije, Džerard Moreno je sa penala udvostručio prednost. Tome je prethodio faul Alehandra Katene u svom šesnaestercu.

Viljareal je sada na 13. mestu tabele španskog elitnog ranga, dok je Rajo na odličnoj 6. poziciji sa 27 bodova, što je dva manje od četvrtoplasiranog Atletika i petoplasiranog Real Sosijedada, ali uz dve, odnosno utakmicu više.

Bolonja se sprema za LŠ: Stiže pojačanje iz Bundeslige!

Bolonja ima sezonu iz snova i nalazi se na 4. mestu u Seriji A. Vrlo je blizu direktnog plasmana u...