Lud meč na Karađorđu, Spartak šokirao Vojvodinu!

Zanimljiv meč viđen je u 20. kolu Superlige na Karađorđu, gde je Spartak savladao Domaću Vojvodinu 3:2.

Spartak je poveo u 24. minutu golom Bijelovića, da bi 10. minuta kasnije Nemanja Nikolić sjajnim golom sa centra povećao prednost na 0:2.

U 60. minutu Vojvodina je uspela da smanji zaostatak. Nakon prekida, Simić je šutirao, Dubljanić na kratko odbranio, a Čović mu se prikrao iza leđa i pogodio za 1:2.

U 69. minutu Vojvodina je došla do izjednačenja. Centaršut sa desne strane, Mrkaić je lepo odložio do Simića koji sa 18 metara pogađa levi ugao za 2:2.

Ipak, u nadoknadi vremena gosti su došli do velike pobede. Bijelović je šutirao iskosa sa desne strane, a Maksimović nespretnom intervencijom postigao autogol za 2:3.

Spartak je posle ove pobede na 7. mestu sa 27 bodova, dok Vojvodina ima dva boda više.

U drugom meču dana u Novom Pazaru, domaćin je odigrao 0:0 protiv Voždovca.

(foto: FK Vojvodina)

Zvanično: Đoković otkazao još jedan turnir!

Najbolji teniser sveta Novak Đoković neće igrati na mastersu u Madridu. Novaku će sledeći turnir najverovatnije biti Rim, koji...