Proleter bolji od Radničkog, Ninković u suzama

Fudbaleri Proletera savladali su Radnički iz Niša u okviru 21. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0.

Domaći su poveli golom Nikole Ninkovića. Suzama je popularni “Džigi” proslavio svoj prvi gol posle 510 dana. Ovo je njegov prvi pogodak nakon 24. jula 2020. godine.

U 20. minutu Stefan Tomović je duplirao prednost domaćih i postavio konačan rezultat utakmice.

Drugo poluvreme obeležila je agresivnija igra gostiju, imali su šanse za gol, ali na kraju nisu uspeli da postignu pogodak pa je do kraja utakmice rezultat ostao isti.

Nakon ove utakmice, Radnički je šesti sa 27 bodova, dok je Proleter sa istim brojem bodova osmi.

NAKON OSVAJANJA SKUDETA: Inter dovodi 3 vrhunska pojačanja za narednu sezonu!

Plan Đuzepea Marote je jasan: Direktor Intera želi da prodajom nekih igrača zaradi 100 miliona evra i da od...