Zvezda se namučila pa došla do pobede u Topoli

U okviru 21. kola Superlige Srbije, fudbaleri Crvene zvezde savladali su ekipu TSC-a u Bačkoj Topoli rezultatom 3:2. Prvi su poveli domaći golom Banjca u 7. minutu. Zvezda je uspela doći do izjednačenja u 15. minutu golom Mirka Ivanića. Nije se predao ni TSC, usledila je velika senzacija pa su domaći poveli, a strelac je bio Stanojlević, na asistenciju Banjca. Posle nešto mirnijeg dela meča, Zvezda je stigla do novog izjednačenja, a strelac je bio Milan Pavkov. Po povratku na teren Pavkov se jos jednom upisao. Smestio je loptu u gol Filipovića u 56. minuti za prvo vođstvo crveno-belih. Uzbudljivo je bilo i do kraja utakmice. Crvena zvezda se ozbiljno namučila protiv TSC-a, ali došla do pobede koja nije smela da izostane kako bi ostala u šampionskoj trci – 3:2.

NAĐ JE SAMO PRIVREMENO REŠENJE: Dva kandidata za novog trenera Partizana!

Nakon što su zauzeli prvo mesto pred zimsku pauzu pobedom u Večitom derbiju, za fudbalere Partizana je sve krenulo...