Juventus siguran u bolonjskoj magli (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa slavili su na gostovanju Bolonji, u 18. kolu Serije A, pobedivši sa 2-0.

Ovu utakmicu su obeležili i specifični vremenski uslovi, koje je karakterisalo prisustvo guste magle.

Povela je Stara dama već u 6. minutu utakmice kada je Morata iskoristio precizan pas Bernardeskija koji je dospeo do njega u šesnaestercu.

Nije želeo da se preda Siniša Mihajlović, Bolonja više nije imala šta da izgubi i posed lopte je većim delom utakmice bio na njenoj strani.

Ipak, nije uspela da postigne gol do kraja utakmice, ali je zato u 69. minutu Huan Kvadrado lepim golom duplirao prednost. Ovog puta se Morata našao u ulozi asistenta.

Juventus je nakon ove pobede na 6. poziciji Serije A sa 31 bodom, koliko ima i Roma na poziciji iznad, dok tim Siniše Mihajlovića ima 24 prikupljena boda i na 10. mestu je mestu tabele.

SERIJA A: Podela bodova u derbiju kola (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Juventusa remizirali su 1:1 u okviru 35. kola Serije A. Meč je počeo žustro. Već u 4....