Majstorija Đuričkovića za pobedu Napretka!

Fudbaleri Napretka iz Kruševca savladali su ekipu Spartaka iz Subotice u poslednjem meču jesenjeg dela sezone Superlige Srbije rezultatom 1:0.

Prvo poluvreme bilo je prilično izjednačeno, pa se tako i rezultatski završilo 0:0.

Ključni momenat utakmice dogodio se u 70. minutu, kada je Petar Đuričković postigao sjajan pogodak koji je bio dovoljan za trijumf – 1:0 (0:0).

Ekipa iz Kruševca je došla do devetog trijumfa u sezoni, pa su prvi deo sezone okončali na visokom petom mestu na tabeli sa 30 bodova.

Sa druge strane, Spartak je doživeo osmi poraz u sezoni. Sa 27 bodova nalazi se na sedmoj poziciji na tabeli.

EL: Makabijeva savršena partija za plej-of

Košarkaši Makabija ubedljivo su savladali Baskoniju 113:85 u plej-inu Evrolige. Tim iz Izraela će tako kao sedmoplasirani tim plej-of...