Ajaks slavio protiv Fejenorda, junak utakmice Dušan Tadić! (VIDEO)

U holandskom Klasikeru fudbaleri Ajaksa savladali su Fejenord rezultatom 2:0. Junak utakmice svakako je srpski fudbaler Dušan Tadić koji je na ovoj utakmici upisao gol i sjajnom igrom primorao protivnika na defanzivne greške.

Fejenord je prvi gol je primio u poslednjim trenucima prvog poluvremena, kada je Markos Senesi poslao loptu u sopstvenu mrežu kod centaršuta Dušana Tadića.

Srpski fudbaler je stavio tačku na ovu utakmicu u prvom minutu nadoknade.  Renč je prethodno uspeo da umakne Rajsu Nelsonu, koji je zakasnio sa startom, a onda je srušio rezervistu gostiju i skrivio najstrožu kaznu. Dušan Tadić je preuzeo odgovornost i na sebi svojstven način rešio pitanje pobednika.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...