Četiri gola u remiju Liverpula i Totenhema!

Derbi utakmica između Liverpula i Totenhema završena je nerešenim rezultatom, a viđena su čak četiri gola. (2:2)

Pregršt odbrana i promašenih zicera, golovi i jedan crveni karton su obelećili ovu uzbudljivu utakmicu koja je završena bez pobednika. Totenhem je poveo nakon 13 minuta igre golom Harija Kejna. Međutim, izjednačenje je doneo Diogo Žota. Na poluvreme se otišlo sa rezultatom 1:1.

U drugom poluvremenu nastavila se slična igra kao i u prvom. U 70. minutu Liverpul je opet poveo golom Robertsona. Son je doneo izjednačenje Totenhemu nakon greške Alisona.

U 77. minutu domaći su ostali sa igračem manje jer je crveni karton dobio Robertson.

Nakon ove utakmice Liverpul je na četvrtom mestu sa 41 bodom, dok je Totenhem sedmi sa 26 bodova.

PROBIO LED: Prva pobeda Rubljova na šljaci ove godine

Ruski teniser Andrej Rubljov plasirao se u drugu rundu mastersa u Madridu. Savladao je Argentinca Fakunda Banjisa sa 6:1, 6:4....