Ubedljiva pobeda Sitija, Čelsi izvukao bod protiv Vulvsa

Fudbaleri Mančester Sitija odigrali su sjajnu utakmicu protiv Njukasla i slavili u gostima ubedljivim rezultatom 4:0.

Poveo je Siti golom Dijaša u petom minutu utakmice. Prednost gostiju duplirao je Kanselo u 27. minutu.

Za treći gol za ekipu Pepa Gvardiole pobrinuo se Marez. Asistent je bio Zinčenko. VAR je potvrdio da je sve u redu i sudija je uputio igrače Njukalsa na centar. Konačan rezultat postavio je Rahim Sterling golom u 86. minutu.

“Građani su na prvom mestu Premijer lige sa 44 boda, Njukasl je pretposlednji sa deset.

Vulverhempton i Čelsi su odigrali utakmicu bez golova pa je rezultat bio 0:0.

Vulvsi su došli do gola u 15. minutu, ali je Danijel Podens bio u ofsajdu i gol je poništen.Izuzetno slaba utakmica u kojoj je Čelsi svega tri puta uputio loptu ka golu, nijedan u okvir gola.

“Plavci” sada imaju 38 bodova na trećem mestu, Vulvsi su osmi sa 25.

NOVI SKANDAL U SRPSKOJ KOŠARCI: Srpski košarkaš suspendovan zbog korišćenja kokaina

Nakon što je zbog nameštanja utakmica izrečena doživotna suspenzija Marku Radonjiću, nekadašnjem košarkašu FMP-a i Borca, novi skandal potresa...