VTB: Tim našeg trenera izgubio posle tri produžetka! (VIDEO)

Košarkaši Parme iz Perma pobedili su na svom terenu Astanu, našeg trenera Darka Rusoa, nakon tri produžetka, sa 108-101.

Stekla je Parma +10 na samom početku (13-3), ali su gosti to potpuno anulirali do kraja perioda (24-24). Čitav ostatak utakmice domaći su održavali prednost, koja nije prešla 10 poena razlike, koju su imali tokom treće četvrtine.

Ipak, Džejlen Barford je u samom finišu doneo produžetak neverovatnom trojkom. Ipak, nije se odlučilo o pobedniku ni nakon dodatnih 5 minuta, ali ni 10!

Ušlo se u treći produžetak još jednom fantastičnom trojkom, ovog puta Deremaje Hila.

Na kraju je ipak Parma bila jačih živaca i serijom od 8-0 slomila rivala.

Najefikasniji na utakmici bio je Hil sa 32 poena, dok su u poraženom sastavu po 28 poena imali Barford i Hiki.

Ovo je bio peti poraz u nizu Astane i sada su na skoru 2-6, iako je sjajno krenulo srpskom treneru pobedom nad Lokomotivom na debiju. S druge strane, Parma je na polovičnom učinku od 4 pobeda i poraza.

Dan kada je KK Partizan postao šampion EVROPE (VIDEO)

Na današnji dan pre 32 godine KK Partizan postao je prvi i jedini srpski klub koji je bio šampion...