Fudbaleri Reala u velikom problemu

Broj novozaraženih korona virusom u Real Madridu se svakim danom povećava. Oni su sada došli do 11 zaraženih igrača.

Najbolji klub na svetu večeras od 21.30 igra protiv Atletiko Bilbaa, a prema najnovijim informacijama David Alaba i Isko su novozaraženi. Oni su se pridružili Luki Modriću, Marselu, Asensiju, Rodrigu, Bejlu i Luninu.

Izvan konkurencije su i povređeni Dan Karvahal, Dani Sebaljos, te suspendovani Kazemiro.

Ančeloti na raspolaganju ima samo 14 igrača, tako da je morao da popuni ekipu sedmoricom igrača iz odmladinskog tima Reala.

Povezani članci