Vlahović nije oborio rekord u remiju Fiorentine, Inter ne da prvo mesto, Roma kiksnula (VIDEO)

Fudbaleri Fiorentine odigrali su 1:1 na gostovanju u Veroni, a srpski centarfor Dušan Vlahović nije uspeo da postigne 34. gol u kalendarskoj godini, čime bi postao rekorder.

Poveli su domaći u 17. minutu preko Kevina lazanje, da bi “ljubičasti” izjednačili” u 81. minutu preko Kastrovilija na asistenciju Alekse Terzića.

Posle ovog meča Fiorentina je na 7. mestu sa 32 boda, dok Verona je na 24.

Inter je teže nego što se očekivalo savladao Torino 1:0 u Milanu, a jedini strelac na meču bio je Damfriz u 30. minutu.

Inter ostaje na prvom mestu sa 46 bodova, dok Torino je 11. na tabeli sa 25.

Roma je napravila kiks u Rimu pošto je sa Sampdorijom odigrala 1:1.

Šamurodov je doveo “vučicu” u vođstvo u 72. minutu, ali samo 8 minuta kasnije poravnava Gabijandini.

Roma je na 6. mestu sa 32 boda, dok Sampa je na 15. mestu sa 20 bodova.

NAKON OSVAJANJA SKUDETA: Inter dovodi 3 vrhunska pojačanja za narednu sezonu!

Plan Đuzepea Marote je jasan: Direktor Intera želi da prodajom nekih igrača zaradi 100 miliona evra i da od...