ZA NJEGA NE POSTOJE GRANICE: Baloteli udario saigrača nogom u glavu tokom proslave pogotka!

Mario Baloteli, iako igra daleko od očiju najboljeg evropskog fudbala, na sebi svojstven način čestitao je saigraču na pogotku te ga tom prilikom udario – nogom u glavu!

Balotelijev Adana Demirspor je pred svojim navijačima pobedio veliki Galatasaraj 2:0, a junak ekipe bio je 21-godišnji Junus Akgun koji je dao dva gola i to u razmaku od svega nekoliko minuta početkom drugog dela.

Nakon što je dao prvi gol, italijan je prišao svom saigraču i u zafrkanciji ga udario nogom u glavu. Jasno, Baloteli nije imao zle namere, a ljubitelji fudbala su navikli da ovaj napadač pravi razne vratolomije na terenu.

Nakon što je Akgun pet minuta kasnije dao i drugi gol Baloteli ga je zagrlio i na taj način proslavio s njim.

Adana Demirspor nakon ove pobede ima 29 bodova i trenutno je na visokom četvrtom mestu turskog prvenstva.

Pilić: Đoković i Ivanišević su se zasitili jedan drugog

Legendarni Nikola Pilić, prokomentarisao je raskid saradnje svetskog broja jedan Novaka Đokovića sa Goranom Ivaniševićem. - Radili su par godina i...