Crvena zvezda imenovala novog trenera omladinaca

Odlaskom Milana Neđića u Grafičar, ostalo je upražnjeno mesto prvog trenera omladinac Crvene zvezde.

U klubu su se odlučili da to mesto povere Milanu Stegnjajiću, koji je u Grafičaru bio pomoćnik Milije Žižića i Radomira Kokovića.

– Pre svega, želeo bih da se zahvalim ljudima iz Omladinske škole Crvene zvezde na ukazanom poverenju i svakako sam počastvovan i zadovoljan ulogom koja mi je dodeljena. Ekipa je već formirana i dobro usklađena, a jasno sam upoznat sa potencijalom koji poseduju igrači. Trudićemo se da još malo ojačamo ekipu i da se unapredimo u periodu koji je pred nama. Ciljevi su jasni, da se kroz takmičenje razvijamo i napredujemo, ne zaboravljajući ni u jednom trenutku koji klub predstavljamo i kakve su nam rezultatske obaveze, rekao je Stegnjajić. 

U omladinskoj ligi borba za vodećo mesto na tabeli je između Zvezde i Partizana. Zvezda je na drugom mestu sa bodom manje, ali i dve utakmice manje od Partizana.

Najnovije vesti

NBA: Jokić istorijskim tripl – dablom vodio Denver do 3:2, u Mineapolisu se spašava sezona! (VIDEO)

Košarkaši Denvera smanjili su na 3:2 u seriji protiv desetkovane Minesote. Oni su slavili 127:114 na svom parketu i...

POVEZANE OBJAVE