KLS: Mladost pobedom u Leskovcu preuzela prvu poziciju na tabeli!

U okviru Košarkaške lige Srbije košarkaši Mladosti pobedili su Zdravlje u Leskovcu rezultatom 98:88.

Ekipa iz Zemuna je većim delom utakmice bila u minusu, u jednom trenutku su gubili 14 poena razlike ali su u trećoj četvrtini zaigrali bolje i preokrenuli utakmicu u svoju korist.

Mladost je predvodio Livingston sa 20 poena i devet asistencija, dok je Gavrilović imao 17 i 10 skokova. Kod Leskovčana, 22 poena je imao Blekvel, a 21 Kornelijus.

Mladost je sad na deobi prvog mesta uz skor 10-5, koliko imaju Zlatibor i Sloga. Zdravlje je na 12. mestu sa 7-8.

Navijačima Zvezde se ovo neće dopasti: Poznata sudijska trojka na meču Real – Zvezda

Košarkaši Zvezde sutra od 20 časova i 30 minuta igraju meč 32. kola Evrolige protiv Reala u Madridu. Duel ovih...