Ledej posle poraza: Duga je sezona, pred nama je još mnogo rada

Partizan je upisao drugi poraz u Evrokupu i sada je sa učinkom od 6 pobeda i 2 poraza, gde dele prvo mesto u grupi A sa Lokomotivom. Lokomotiva je bila bolja od crno belig rezultatom 101:94.

Zek Ledej je rekao da tim ne sme da padne posle poraza od Lokomotive

-Duga je sezona, pred nama je još mnogo rada. Vraćamo se u salu da treniramo i da slušamo ono što nam trener govori. Napravićemo neka prilagođavanja, moramo da se borimo i da uradimo šta god je potrebno da se dođe do pobede. Moramo da pogledamo snimak, da vidimo kakve smo greške pravili, ali najvažnije je da ostanemo jaki kao tim, rekao je Ledej

Plej crno-belih Aleksa Avramović ističe lošu odbranu kao razlog poraza.

-Primili smo 17-20 poena u prvih pet minuta. Nije radio semafor, pa ne znam tačno. Onda smo odigrali 15-20 minuta dobre odbrane, do sredine treće četvrtine, ali u završnici meča… Igrali smo jako dobro u napadu, protok lopte bio je sve bolji kako je utakmica odmicala. Ipak, u odbrani smo zakazali, nema šta da se traži protiv ovakvog rivala kada primiš 101 poen. Nismo dobro odgovorili zadacima, rekao je Avramović.

Partizan u sledećem kolu, dočekuje Trento, a Lokomotiva gostuje Huventudu.

ABA 2: Vojvodina ostala u igri za sam vrh

Košarkaši Vojvodine savladali su u ABA 2 balonu u Širokom Brijegu ekipu Šibenke 81:68. Bio je to meč ekipe koja...