NBA: Bogdan proradio i doneo pobedu Atlanti, Jokić dobar u porazu Denvera

U velikom derbiju Istoka Bogdanova Atlanta savladala je Filadelfiju, rezultatom 98:96. Srpski as je počeo loše utkmicu, iz igre je imao neverovatnih 13-0.

Međutim velike igrače tonne moze da pokoleba, pa je nastavio da šutira. U poslednja 3 minuta igre pogodio je sva četiri šuta koja je uputio ka košu protivnika, među kojima je i veoma važna dvojka koja je odlučila pobednika.

Bogdan je na kraju završio utakmicu sa 15 poena i izrastao je u junaka utakmice. Najefikasniji u Atlanti bio je Kem Rediš sa 18 poena i Džon Kolins 17. U Filadelfiji najbolji je bio Džoel Embid sa 23 poena uz 10 skokova.

Denver je na svom terenu izgubio od Šarlota rezultatom 115:107, a imali su vođstvo od 19 poena razlike u trećoj četvrtini.

Nikola Jokić je ubacio 29 poena, a imao je i 21 skok na utakmici. Ovo je treći poraz Denvera u poslednja četiri meča. Denver se trenutno nalazi na 8. mestu sa skorom od 15 pobeda i 16 poraza.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...