Veliki lapsus Krstajića: Svoj klub je nazvao kako nije smeo

Mladen Krstajić slabo je startovao u Izraelu, na klupi Makabija iz Tel Aviva.

Srpski trener je odigrao 1:1 sa Bnei Šahinom iako je njegov Makabi imao igrača više celo poluvreme. Slab rezultat nije jedina stvar koja mu je zamerena u Izraelu.

Pred utakmicu sa Makabi Petah Tikvom, poslednjim timom u prvenstvu Izraela, napravio je lapsus koji nije smeo da napravi. Svoj tim je nazvao imenom Makabija iz Haife, velikog rivala imenjaka iz Tel Aviva.

Izraelski mediji su takav lapsus nazvali sramnim i smešnim, bez obzira što se Krstajić brzo ispravio.

Makabi se trenutno nalazi na 4. mestu sa skorom od 6 pobeda, 4 poraza i isto toliko nerešenih rezultata.

UBEDLJIVO U MAJSTORICI: Crvena zvezda je šampion Srbije!

Odbojkaši Crvene zvezde slavili su u majstorici Superlige protiv Partizana 3:0 (25:23, 25:18, 25:18). Samo je prvi set bio neizvestan...