PL: Kristal Palas ostavio Norič na dnu, igrao i Milivojević (VIDEO)

Fudbaleri Kristal Palasa ubedljivo su pobedili na svom terenu, u 20. kolu Premijer lige, fenjeraša Norič sa 3-0.

Utakmica je rešena već prvom poluvremenu, kada je postavljen i konačan rezultat, a zanimljivo je da su gosti imali manji posed lopte i broj šuteva ka golu u drugom delu, kada je trebalo da jure rezultat.

Najviše se na utakmici istakao Odson Eduard, kao strelac i dvostruki asistent.

On je već u 8. minutu načeo rivala preciznom realizacijom jedanaesterca, čemu je prethodio faul Kenija Meklina u svom šesnaestercu.

Poslednjeplasiran tim je dokrajčen sa dva gola u završnim minutima prvog poluvremena. Prvo je preciznim udarcem koji je uputio uz desnu stativu prednost Palasa udvostručio Žan-Filip Mateta, a četiri minuta posle toga Šlup je postavio i, ispostavilo se, konačan rezultat ove utakmice.

Od 73. minuta u igri se našao i srpski fudbaler Luka Milivojević, koji se vratio nakon povrede.

Norič tako ostaje zakovan za dno tabele Premijer Lige, sa 10 bodova, do Kristal Palas ima 23 sakupljena boda, što je, u ovom trenutku, dovoljno za 9. poziciju.

BIO BLIZU CRVENO-BELOG DRESA: Ovo je razlog zašto dvostruki EL šampion nije potpisao za Zvezdu

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet Evroligu su završili sa skorom od 11 pobeda i 23 poraza. Osvojili su Kup Koraća, a...