PL: Totenhem remizirao sa igračem više (VIDEO)

Fudbaleri Sautemptnona i Totenhema remizirali su u Sautemptonu, u 20. kolu Premijer lige. Bilo je 1-1.

Domaći su poveli u 25. minutu golom Džejmsa Vard-Prousa, koji je odlično odreagovao u šesnaestercu.

Činilo se da će Totenhemu krenuti bolje kada je u 39. minutu Mohamedu Salisi pokazan drugi žuti karton, pa je tako do kraja utakmice iamo brojčanu prednost, a uz to je Kejn realizovao skrivljeni penal za izjednačenje.

Ipak, i pored totalne inicijative, Pevci nisu uspeli da odnesu sva tri boda iz Sautemptona. Hari Kejn je, doduše, postigao gol u 53. minutu, pogodivši donji desni ugao gola, ali je nakon intervencije VAR-a poništen zbog ofsajd pozicije.

Ovo je Totenhemu bila treća uzastopna utakmica na kojoj je imao igrača više, a na dve nije uspeo da pobedi, ali zato obara rekorde kada je reč o neporaženosti, gde je Antonio Konte postao rekorder takmičenja kao prvi trener koji je neporažen u prvih sedam ligaških mečeva.,

Unikaha posle preokreta zakazale finale!

Košarkaši Unikahe savladali su Mursiju u drugom polufinalu 80:74. Protivnik u finalu će im biti Tenerife, koji je ranije...