PL: Vest Hem ubedljiv u Votfordu (VIDEO)

Fudbaleri Vest Hema pobedili su kao gosti, u 20. kolu Premijer lige, tim Votforda sa 4-1.

Iako su domaći poveli već u 4. minutu lepim golom Nigerijca Emanuela Denisa, na kraju su se stvari potpuno okrenule.

U roku od samo dva minuta, odnosno 27. i 29. minutu, golovima Součeka i Banrame, Čekićari su preokrenuli rezultat, sa kojim su otišli i na pauzu.

U 58. minutu Mark Nobl je sa penala povisio na 3-1, a konačan rezultat je postavio u drugom minutu nadoknade Nikola Vlašić.

Vest Hem tako nastavlja sa dobrim rezultatima, pa se nalaze na 5. mestu tabele Premijer lige sa 31 bodom, što je 4 manje od Arsenala, koji je na poziciji koja vodi u Ligu šampiona.

Votford je, sa druge strane, na 17. poziciji, jednoj iznad zone ispadanja, ali i sa dve utakmice manje.

ZAVRŠIO EPIZODU U RUSIJI: Nekadašnji šampion Evrope pronašao novi angažman

Košarkaška prvenstva širom Evrope ulaze u završnu fazu. Isto je i sa takmičenjem u Izraelu. Tamošnji Hapoel Jerusalim je za...