Junajted rutinski do pobede protiv Barnlija!

Fudbaleri Mančester junajteda savladali su Barnli rezultatom 3:1 u okviru 20. kola Premijer lige.

“Đavoli” su posle tri nedelje izašli pred publiku na “Old trafordu” i imali čime da je obraduju.

Tim Ralfa Rangnika poveo već u osmom minutu preko Mektomineja, koji je upito šut sa ivice kaznenog prostora i pogodio donji desni ugao za 1:0.

U nastavku Junajted je nastavio sa presingom i to im se brzo isplatilo. Posle jedne dobre akcije, Sančo je šutirao i gađao dalji ugao, lopta je zakačila kapitena Barnlija i promenila pravac, pa se šut pisao Benu Miju.

U 35. minutu Ronaldo je pokupi odbitak, posle odbrane Henesije i pred praznim golom poslao loptu u mreću za velikih 3:0.

Gosti su iskoristili naredni napad i jedini šut u okvir gola, koji su pretvorili u pogodak. Baji je napravio grešku i praktično poklonio loptu Lenonu, koji je uputio šut, a odbrana je bila nemoćna, pa je ovo bilo 3:1 već u prvom poluvremenu.

Što se tiče drugog poluvremena nije bilo većih uzbuđenja, i rezultat na kraju utakmice je ostao isti 3:1 za Junajted.

EL: Barsa slomila Olimpijakos, sa 1-1 se serija seli u Atinu!

U drugom meču plej-of serije, Barselona je savladala Olimpijakos 77:69 i izjednačila na 1:1 u seriji. Domaćin je vodio više...