Brentford preokretom do pobede, slavlje Lidsa i Brajtona!

U okviru 21. kola Premijer lige pobede su ostvarili Brentford, Brajton i Lids.

Everton je izgubio od Brajtona na svom terenu rezultatom 2:3. Mek Aliser je u trećem minutu postigao pogodak za goste, a već u 21. minutu imali dva gola prednosti preko Burna.

Kalver-Luin je promašio penal u 25. minutu i propustio šansu da smanji zaostatak.

U 53. minutu gol za Everton je postigao Gordan. Alister je vratio Brajton na dva gola prednosti u 71. minutu, ali neizvesnost u meč uneo je Gordan još jednim pogotkom.

Brajton je osmi na tabeli sa 27 bodova, dok je Everton 15. sa 19.

Lids je ma svom terenu savladao Barnli rezultatom 3:1.

Poveli su domaći 39. minutu golom Harisona, da bi Korne pogodio za izjednačenje.

Dalas je u 77. minutu bio precizan za novo vođstvo Lidsa, dok je konačan rezultat postavio Džejms u nadokandi.

Brentford je savladao Aston Vilu 2:1.

Vila je povela preko Ingsa, ali je Brentford uspeo da dođe do izjednačenja. Visa je bio strelac u 42. minutu.

Brentfor je pogotkom u 83. minutu ostvario pobedu, strelac je bio Rasmunsen.

NAGRADA ZA SJAJNU SEZONU: Makabi veruje Katašu

Košarkaši Makabija prošli su mnogo toga ove sezone. Od seljenja domaćih evroligaških utakmica u Beograd, do mogućnosti da direktno...