NBA: Odlična partija Jokića u pobedi Denvera

Košarkaši Denvera savladalii su Hjuston rezultatom 124:111. Denver je pobedom protiv Hjustona došao do treće uzastopne pobede u NBA ligi.

Srpski centar Nikola Jokić igrao je 25 minuta i za to vreme na parketu ubacio je 24 poena, uhvatio 11 skokova i podelio 3 asistencije. Osim Jokica dobri su bili i Fakundo Kampaco koji je utakmicu završio sa 22 poena i 12 asistencija.

U Hjustonu videli veliku svađu asistenta Džona Lukasa i Krisa Vuda i Kevina Portera koji nisu igrali u drugom poluvremenu. Najbolji u njihovoj ekipi bio je Džejlen Grin koji je dao 29 poena, Martin je ubacio 15 i Niks 13.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...