Viljareal ispratio Levante petardom (VIDEO)

Fudbaleri Viljareala savladali su na svom terenu Levante, u 19. kolu La Lige, sa ubedljivih 5-0.

Utakmica je praktično rešena u prvom poluvremenu. Poslednjeplasirani tim na tabeli je načeo Bulaje Dia već u 8. minutu, a nakon samo pet minuta kasnije Pau Tores je udvostručio prednost. Konačan rezultat na poluvremenu postavio je Džerard Moreno u 37. minutu.

Ništa se nije promenilo ni u drugom delu igre, pa su u roku od samo pet minuta, u periodu od 74. do 79. minuta, konačan rezultat postavili Manu Trigeros i Džerard Moreno, svojim drugim golom.

Viljareal je sada na 8. poziciji tabele La Lige sa 28 bodova, dok Levante ostaje zakucan za dno, sa samo 8 bodova, što je sedam manje od Kadiza, koji je mesto ispred.

Nedović pred Megu: ” Očekuje nas jako težak posao”

Košarkaši Crvene zvezde dočekuju Megu u prvom meču polufinalne serije ABA lige. Svoja očekivanja pred taj meč, izneo je košarkaš crveno-belih Nemanja Nedović. -Mega nas...