Jokić i Rivers vodili Denver do pobede!

Denver je ostvario drugu uzastopnu pobedu, pošto su bili bolji od Oklahome rezultatom 99:95.

Denver je odlično počeo meč i definitivno je u prvom delu bio bolji rival. Na poluvremenu je bilo 61:49.

Ekipa Denvera je imala lošu treću četvrtinu, pa se Oklahoma potpuno vratila u utakmicu. Imali su i prednost od 93:88 na četiri i po minuta do kraja. Do preokreta i pobede, Denver su vodili Jokić, Rivers i Barton. Pobedu Nagetsima doneli su Jokić i Barton sa linije za slobodna bacanja.

Najbolji u Denveru bili suJokić i Rivers sa 22 poena. Srpski centar je uz 22 poena imao i 18 skokova i 6 asistencija.

Kod Olkahome najbolji je bio Lugenc Dort sa 14 poena, Robinson je ubacio 12.Aleksej Pokuševski je za nešto više od 12 minuta provedenih na parketu postigao 7 poena.

Denver je trenutno šesti na tabeli sa skorom od 20 pobeda i 18 poraza, dok je Oklahoma 14. mestu sa skorom 13-26.

• KLJUČNE REČI
  • NBA

OTKLONJENE SVE DILEME: Ledej definitivno ne igra protiv Olimpijakosa

Košarkaši Partizana u 32. kolu Evrolige dočekuju Olimpijakos. Za oba tima je ova utakmica važna. Pirejci bi da imaju prednost...