EVROKUP: Budućnost od minus 15 do pobede!

Košarkaši Budućnosti savladali su u dvorani Morača Bursaspor, nakon velikog preokreta, sa 83-82. Pobedu dodatno veliča činjenica da im je ovo prva utakmica nakon prinudne pauze zbog problema sa koronavirusom.

Gosti iz Turske su vodili čitavim tokom meča, ali su Podgoričani u poslednjoj deonici postepeno smanjivali prednost, dok nisu preokrenuli na samom kraju, što je ujedno značilo i pobedu.

Već prvu četvrtinu su izgubili sa 11 poena razlike (29-18) domaći, a i na poluvremenu su imali dvocifreni zaostatak (52-42).

Najveći deficit od -15 desio se početkom poslednjeg kvartala, ali su ipak košarkaši Budućnosti smogli snage za veliki preokret, dobivši poslednju četvrtinu sa 25-9.

Najefikasniji na meču bio je košarkaš Burse Frimen sa 22 poena, dok je u Budućnosti Micov zabeležio 20, uz 7 skokova. Vili Rid zabeležio je dabl-dabl učinak sa 18 poena i 12 skokova.

Tadić promašio penal, Olimpijakos ispisao istoriju!

Fenerbahče je večeras na svom terenu dočekao Olimpijakos. Viđena je još jedna neizvesna utakmica posle 3:2 za Grke u...