KAN u punom sjaju: Sudija odsvirao kraj dva puta- oba pre isteka 90. minuta!? (VIDEO)

Na utakmici KAN Mali je savladao Tunis 1:0, ali to bi malo kome bilo važno da suidja meča nije briljirao.

Arbitar Sikazve iz Zimbabvea dva puta je odsvirao kraj utakmice i oba puta pre isteka 90. minuta!?

Sikazva je prvi put kraj utakmice odsvirao u 85. minutu, a kada su mu selektor Tunisa Kbair i njegovi saradnici pokazali satove, sudija je nastavio utakmicu. Novi skandal desio se četiri minuta kasnije kada je sudija ponovo svirao kraj u 89. minutu, ovoga puta bez nastavka igre.

Na sve to treba dodati da je na meču bilo 9 izmena i da se čak tri puta gledao VAR. Materijala za nadoknadu je imalo pregršt.

Ako ikog zanima, Mali je slavio 1:0 golom Konea iz penala. Kazri je za Tunis propusio šansu da sa “bele tačke” izjednači.

SERIJA A: Podela bodova u derbiju kola (VIDEO)

Fudbaleri Rome i Juventusa remizirali su 1:1 u okviru 35. kola Serije A. Meč je počeo žustro. Već u 4....