Nemačka nakon preokreta bolja od Belorusije!

Na Evropskom prvenstvu za rukometaše u okviru grupe D, Nemačka je nakon preokreta savladala Belorusiju rezultatom 33:29.

Belorusija je sjajno počela, nakon deset minuta igre vodili su sa 5 golova razlike, zatim su Nemci uspeli da preokrenu rezultat u svoju korist. Međutim, Belorusi su nastavili sa sjajnom igrom i na kraju prvog poluvremena vodili su sa 18:17.

U nastavku su Nemci krenuli sa furioznom igrom, napravili su seriju od 4 gola raazlike i do kraja utakmice nisu ispuštali prednost.

Hefner i Šiler su predvodili domaću ekipu sa osam golova, dok je u timu Belorusije najefikasniji bio Vailupau sa sedam golova.

Bahar potpisuje i obara rekord: Kako će proći Zvezda?

Barak Bahar je posle nuspešne polusezone napustio Crvenu zvezdu neispunivši uopšte očekivanja, pošto se ispostavilo da je najgori trener...