PL: Remi Brajtona i Kristal Palasa (VIDEO)

Fudbaleri Brajtona i Krisla Palasa remizirali su na Ameks stadionu u Brajtonu, u okviru 22. kola Premijer lige, rezultatom 1-1.

Brajton je na kraju jedva izvukao remi, autogolom protivnika u finišu utakmice, iako su imali neuporedivo više šuteva ka golu (20 naspram samo tri Palasa), i apsolutnu inicijativu na terenu.

Dodatno lošem utisku posle utakmice doprinosi i promašeni penal Paskala Grosa u 38. minutu, kada je šutirao slabo po sredini gola, što nije prevarilo golmana gostiju Butlanda.

Samo minut kasnije Brajton je i poveo, ali je nakon VAR provere dosuđen faul, pa je i taj gol poništen.

Usledila je kazna u 69. minutu, kada je Šlup uposlio Galagera, koji se dobro snašao u šesnaestercu za vođstvo Kristal Palasa. Ipak, u 87. minutu usledio je tragičan trenutak gostiju, jer je Joakim Andersen, u nameri da preseče pas, smestio loptu u svoju mrežu, za konačnih 1-1.

Trenutno je Brajton na osmom mestu sa 28 bodova, do je Kristal Palas na 11. poziciji sa 4 bodova manje.

KUKOČ O OBRADOVIĆU: Najbolji ikad u zadnjih 20 godina, uspeo bi u NBA

Košarkaši Partizana poraženi su juče od Olimpijakosa u Evroligi. Ponovo su u jednom delu meča doživeli pad, i ispustili +14...