Bjelica sjajan u pobedi Voriorsa, Dončić zaustavio Memfis (VIDEO)

Golden Stejt Voriorsi savladali su više nego ubedljivo Čikago Bulse u Junajted centru. Rezultat je bio  138:96.

Najefikasniji je bio mladi Džonatan Kuminga sa 25 poena, Džordan Pol je ubacio 25, a Endrju Vigins 21, uz šest asistencija. Sjajan meč odigrao je i Nemanja Bjelica, koji je za 24 minuta na terenu ubacio šest poena, ali i imao čak 11 skokova, uz sedam asistencija. Dabl-dabl kod domaćina ostvario je Nikola Vučević, koji je imao 19 poena i 14 skokova, ali i pet asistencija.

Slovenački košarkaš Luka Dončić bio je sjajan u pobedi Dalasa protiv Memfisa.

On je apravio 40. tripl-dabl karijere 27 poena, 12 skokova, 0 asistencija. U drugom poluvremenu je pogodio 8 od 10 šuteva i trasirao put do trijumfa. Bobi Marjanović nije dobio priliku…

Atlanta je poražena u Majamiju rezultatom 124:118. Srpski košarkaš Bogdan Bogdanović postigao je jednu trojku iz šest pokušaja, a meč je završio sa sedam poena, uz tri skoka i pet asistencija.

Sakramento – Hjuston 126:114

Bandović nakon plasmana u finale Kupa: Zaslužili smo!

Fudbaleri Vojvodine savladali su ekipu Radničkog u Kragujevcu i plasirali se u finale Kupa Srbije. Trener Novosađana Božidar Bandović rekao...