Vulvsi slavili u sjajnom meču, Njukasl tone sve dublje, Norič pobegao sa dna (VIDEO)

Zanimljivo popodne je viđeno u Premijer ligi.

U veoma zanimljivom meču Vulverhempton je slavio rezultatom 3:1 protiv Sautemptona. Vodili su domaći 2:0, da bi u završnici Vord Prauz evro golom uneo neizvesnost u završnici. I

Imali su gosti veliku priliku za 2:2, ali su ipak domaći preko Traorea stigli do konačne pobede.

Vulvsi su na 8. mestu sa 31 bodom, dok je Sautempton na 14. mestu sa 24 boda, ali na bezbednoj distanci od zone ispadanja.

U Njukaslu klub bogatih vlasnika iz Saudijske Arabije tone ka Čempionšipu. Odigrali su 1:1 sa direktnim konkurentom Votfordom na svom terenu.

Poveli su crno-beli preko Sen Maksimana u 49. minutu, da bi nekoliko minuta pre kraja Pedro glavom doneo veliki bod ekipi Klaudija Ranijerija.

Njukasl ima 12 bodova i na 19. je mestu, dok Votford sa 14 bodova je jedno mesto iznad zone ispadanja.

Norič je važnom pobedom nad Evertonom 2:1 pobegao sa dna tabele. Oba gola domaći su postigli u dva minuta, u 16. i 18. minutu. Gostisu preko Rišairlisona smanjili u drugom poluvremenu, ali nisu uspeli ništa više.

“Kanarinci” su na 18. mestu sa 13 bodova, dok Everton ima 19 na 15. mestu i moraće da strepi do kraja sezone.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....