ZAVRŠEN MEČ POSLE SKANDALA: Betis uspešniji u derbiju Sevilje, gol direktno iz kornera nije bio uzaludan (VIDEO)

Fudbaleri Real Betisa pobedili su u derbiju Sevilje istoimeni klub sa 2-1, u meču koji je sinoć prekinut, zbog gađanja protivničkih igrača od strane navijača zeleno-belih.

Sevilja je povela u 35. minutu lepim golom Papua Gomeza, a zanimljivo je da se incident i prekid utakmice desio upravo posle izjednačujućeg pogotka Nabila Fekira četiri minuta kasnije. I to kakvog gola! Kreativac Betisa je bio precizan direktno iz kornera.

Danas je utakmica rešena u korist Betisa, posle gola Srhija Kanalesa u 73. minutu, koji je odlično odreagovao na upućeni centaršut u šesnaesterac.

Ipak, domaći navijači nisu mogli da prisustvuju ovoj pobedi i proslave je, jer je utakmica nastavljena pred praznim tribinama.

NBA pokreće istragu zbog nasilničkog ispada Jokićevog brata (VIDEO)

Košarkaši Denever Nagetsa savladali su Lejkerse tokom prethodne noći u utakmici prvog kola plejofa NBA lige nakon velikog preokreta,...