AO: Marej u drugom kolu, Cicipas potvrdio dobru formu!

Četvrti teniser sveta Stefanos Cicipas plasirao se u drugo kolo Australijan opena. On je savladao Šveđanina Mikaela Imera sa 3:0 u setovim (6:2, 6:4, 6:3).

Grk je do pobede došao nakon dva sata i 12 minuta, u prvom setu napravo je dva brejka što mu je bilo dovoljno da povede sa 1:0. U drtugom setu , prvi je brejk napravio Imer i poveo sa 2:0.

Međutim, Cicipas je preokrenuo set u svoju korist, ključnu prednost stekao je u devetom gemu, dok su mu za osvajanje trećeg seta bila potrebna dva brejka.

U narednom kolu će igrati protiv Argentinca Sebastijana Baesa.

Britanski teniser Endi Marej plasirao se u narednu fazu Australijan opena nakon što je savladao  23. igrača sveta Nikoloza Basilašvilija iz Gruzije posle pet setova, 6:1, 3:6, 6:4, 6:7, 6:4.

Basilašvili je imao 99 neiznudjenih grešaka, a Marej 46. On će u drugom kolu igrati protiv Taroa Danijela iz Japana

HOĆE LI IGRATI VEČERAS: Zek Ledej odradio trening sa ekipom

Šampion ABA lige Partizan, večeras igra veoma važnu utakmicu u Evroligi, a protivnik mu je Olimpijakos. Meč je na programu...