Fudbaleri Sasuola u četvrtfinalu Kupa Italije!

Fudbaleri Sasuola plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije nakon što su minimalnim rezultatom slavili protiv protiv Kaljarija (1:0).

Poveo je Sasuolo već u 18. minutu, a strelac jedinog pogotka na meču bio je Abuda Haroa.

U nastavku gosti su imali više šansi, ali bez pogodaka. U drugom poluvremenu su prikazali bolju igru, u 49. minutu je poništen gol zbog ofsajda, a u 61. minutu su došli do izjednačenja nakon pogotka Leonarda Pavoletija.

Ipak, gol je nakon pregleda VAR-a poništen zbog ofsajda, pa je Sasuolo ostao u prednosti koju je sačuvao do kraja utakmice.

U četvrtfinalu će se Sasuolo sastati sa Juventusom, a večeras se u borbi za četvrtfinale bore Inter i Empoli.

Olimpijakos se obratio Janakopulosu: Dosta je bilo!

Odnosi između Olimpijakosa i Panatinaikosa dodatno su se "podgrejali" nakon derbija u domaćem prvenstvu. Lavinu reakcija pokrenuo je prvi čovek...