Raspucani Junajted ubedljiv protiv Brentforda! (VIDEO)

U odloženoj utakmici 17. kola Premijer lige, fudbaleri Mančester Junajteda savladali su ekipu Brentforda rezultatom 3:1.

U prvom poluvremenu više prilika je imao Brentford, Junajted je jedinu ozbiljnu priliku imao u 32. minutu kada je pokušao Dalo.

U drugom poluvremenu Junajted je zaigrao mnogo bolje, gol za vođstvo je postigao Elanga u 55. minutu utakmice. Uskoro su povećali prednost, a strelac je bio Grinvud u 62. minutu.

Ubrzo je on izašao, a umesto njega je u igru ušao Rašford, koji koristi još jednu asistenciju Fernandeša za 3:0. Toni je ublažio poraz Brentforda pogotkom u 85. minutu utakmice.

Nakon ove utakmice Junajted se nalazi na sedmom mestu sa 35 bodova, čak 21 manje od Sitija, koji je lider u Premijer ligi.

Ataman siguran: Bolji smo od Makabija

Košarkaši Panatinaikosa savladali su Makabi u okviru drugog susreta četvrtfinalne serije. Sada slede dva okršaja u Beogradu – 30....