Ohi pogodio za Zvezdu! (VIDEO)

Fudbaleri Crvene zvezde nalaze se na pripremama u turskoj Antaliji, a danas su odigrali i prvu utakmicu. Doduše, između sebe, ali dovoljno da novajlija Ohi Omoidžuanfo pokaže zašto je među najboljim strelcima Evrope.

Ovo je bila “skraćena” utakmica, poluvremena su trajala po 30 minuta, a ekipe su bile podeljene na plavu i crvenu ekipu. Plave je predvodio Nebojša Milošević, dok su na čelu crvenih bila dvojica Nenada, Šakić i Milijaš, pod budnim okom šefa stručnog štaba Dejana Stankovića.

Plavi su poveli u 20. minutu golom Petra Stanića glavom, na centaršut Falka, ali je devet minuta kasnije upravo Ohi poravnao rezultat, posle penala načinjenim nad mladim Stankovićem.

Ipak, pobedu je Plavima doneo Aleksandar Katai, posle sjajne reakcije Pankova, koji je na sredini terena oduzeo loptu i asistirao mu.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...