JOVANOVIĆ NAKON PORAZA: U pojedinim trenucima smo ličili na tim

Košarkaši ekipe Mega Mozzart, poraženi su danas od Borca iz Čačka, u meču 17. kola ABA lige (91:85).

Najzaslužniji za trijumf Čačana, bio je Radovan Đoković, sa dve trojke u samom finišu.

Nakon utakmice, utiske je sumirao trener Mege, Vladimir Jovanović:

Očekivao sam da ćemo imati problema. Još u najavi ovog meča sam rekao da ćemo najverovatnije imati nedostatak energije, čak sam pomenuo i motivaciju, mada s obzirom na to koliko smo mladi to ne bi trebalo da predstavlja problem. U prvom poluvremenu, pogotovo u prvoj četvrtini, pokazali smo veoma mlaku igru, pogotovo u odbrani, a na to se nadovezao i slabiji napad i to je negde bio ton kojim smo obeležili celu utakmicu. U pojedinim trenucima smo ličili na tim, odigrali smo čvršće u odbrani i iz toga imali lake poena iz kontranapada, ali ti periodi nisu bili previše dugački da bismo meč rešili u našu korist. Treba istaći da je Borac u presudnim trenucima dobro šutirao, pogađali su neke zaista teške šuteve što im je na kraju i donelo trijumf. Čestitam Borcu na zasluženoj pobedi i želim im sve najbolje u nastavku sezone. – rekao je on, na konferenciji za novinare.

Mega je na jedno mesto od plej ofa, a glavni konkurenti su joj Igokea i Mornar.

Oni u narednom kolu, gostuju ekipi FMP-a.

SERIJA A: Salernitana i matematički ispala, Frozinone pobegao iz zone ispadanja (VIDEO)

U prvom meču 34. kola Serije A, Frozinone je savladao Salernitanu 3:0. Ekipa sa juga Italije je ovim porazom i...