Pobeda Intera nije regularna? Džekov potez izazvao bes navijača rivalskih klubova

Edin Džeko pogodio je za pobedu Intera nad Venecijom 2:1, ali mnogi u Italiji smatraju da je na trijumf mrlju bacila kriva odluka sudija.

‘Nerazuri’ su uspeli preokrenuti protiv neugodne Venecije, a pogodak vredan tri boda postigao je Džeko u 90. minuti utakmice. No, prvi gol Intera, onaj za izjednačenje, izazvao je velike polemike.

Bh. napadač je u skoku laktom udario u lice Marka Modola, koji se srušio na teren. Štoper Venecije ostao je nepomično ležati, a u nastavku akcije Inter je izjednačio na 1:1.

Ono što je izazvalo veliki bes navijača rivalskih klubova u Italiji, je to da sudac nije ni pogledao VAR, iako su tragovi udarca na licu Modola bili evidentni do kraja susreta.

Na kraju je Inter došao do velike pobede i sada ima pet bodova prednosti u odnosu na prvog pratioca Milana.

ŽELE JOŠ JEDAN BREJK: Makabi oslabljen u Atini

Košarkaš Makabija stekli su prednost protiv Panatinaikosa u plej-ofu Evrolige. Uspeli su da nadoknade zaostatak tokom većeg dela meča. Slavili...