Podela bodova u derbiju Serije A

U okviru 23. kola Serije A fudbaleri Milana i Juventusa igrali su bez golova.

Ništa interesantno se nije videlo u velikom italijanskom derbiju. Juventus je kao prvi zapretio u 12. minutu preko Kuadrado koji je šutirao pored gola. Od ekipe iz Torina je to bilo sve u prvom delu, dok je svoju priliku imao i Milan u 20. minutu, kada je Leaj sjajno šutriao ali je Šćešni bio na pravom mestu.

U drugom delu igre, prvi je zapretio Juventus i to u 51. minutu kada je Morata šutirao, ali lopta je otišla pored gola. Nakon toga Milan je pokušavao prekao Leajaa i Diza ali je Ščešnji uspevao da izađe kao pobednik. Poslednju priliku na uktamici imao je Milan u 69. minutu, ali je šut Žirua glavom otišao direktno u golmana.

Milan se trenutno nalazi na mestu broj 3, dok je Juventus 5. na tabeli Serije A.

Mlada turska zvezda donela realu trijumf u Baskiji (VIDEO)

Fudbaleri Real Madrida došli su do pobede u San Sebastijanu pošto su savladali Real Sosijedad 0:1. Jedini gol na meču...